Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Moda Damska » Kombinezony » 95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY
Nasze hity
Kontakt
  • Symbolics Domains Ltd
  • E-mail:sklepzmoda@gmail.com
  • Telefon(+48) 735 707 000
  • Godziny działania sklepucodziennie 10.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00
95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY
95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY

95-1 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRANATOWY

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 16,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier Polska - 16,00 zł

Numer katalogowy: 95-1

Kod producenta: 95-1

Kod EAN: 5903031477269

Rozmiar: S;XXL

RozmiarIlosc: S:6;XXL:11

Cena: 167,19 zł / szt.

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Kombinezon z kopertowym dekoltem. Wykonany z wysokiej jakości materiału. Made in Poland.
LIMITED EDITION
Kombinezon - granatowy
Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm)
Modelka na zdjęciu ma 170cm wzrostu i ma ubrany rozm. S.
Wymiary:XSSMLXLXXL
Od pachy do pachy (A)424446475054
Talia (B)343536394245
Biodra (C)475052535559
Dł. od pachy (D)133133134134135136
Dł. od ramienia (E)150150152153153156
Udo (F)242425262830
Dł. nogawki (G)787878787879
alt

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl